OVIGOR

to firma, która powstała w 1991 r. z wielkiej rodzinnej pasji do gołębi pocztowych. Stawiając przez ponad 30 lat działalności na fachową obsługę, rzetelność i dbałość o zadowolenie klienta, zdołaliśmy stać się niezawodnym partnerem hodowców i miłośników tego elitarnego sportu na całym świecie.

Na przestrzeni ostatnich lat zauważyliśmy spore zainteresowanie produktami OVIGOR w grupie hodowców ptaków ozdobnych i egzotycznych. Dodatki pokarmowe OVIGOR zagościły u hodowców takich ptaków jak: gołębie ozdobne, kury, pawie, perliczki, bażanty, przepiórki, perlice domowe, kuropatwy, indyki, czy papugi i kanarki. W związku z tym podjęliśmy decyzję o przygotowaniu dodatkowej grupy produktów OVIGOR BIRDS dedykowanej właśnie ptakom ozdobnym i egzotycznym.

Hodowcy coraz częściej poszukują naturalnie czystych, ekologicznych środków żywienia dla swych pupili. Firma OVIGOR jest liderem we wdrażaniu takich, bliskich naturze, metod karmienia. W swej ofercie proponujemy całą gamę preparatów pochodzenia roślinnego, które stanowią doskonałe wsparcie dla hodowców w dążeniach do doskonałych wyników w hodowli. Dziś już nie tylko w kraju i państwa EU została doceniona ich najwyższa jakość. Słowa uznania dla produktów OVIGOR płyną również z hodowli w państwach Ameryki, Azji i Afryki.

Error in ovigor.eu account. API error: Application does not have permission for this action
Grupa OVIGOR Sp. z o.o. © 2024