OVIGOR

to firma, która powstała w 1991 r. z wielkiej rodzinnej pasji do gołębi pocztowych. Stawiając przez ponad 30 lat działalności na fachową obsługę, rzetelność i dbałość o zadowolenie klienta, zdołaliśmy stać się niezawodnym partnerem hodowców i miłośników tego elitarnego sportu na całym świecie.

Na przestrzeni ostatnich lat zauważyliśmy spore zainteresowanie produktami OVIGOR w grupie hodowców ptaków ozdobnych. Dodatki pokarmowe OVIGOR zagościły u hodowców takich ptaków jak: gołębie ozdobne, kury, pawie, perliczki, bażanty, przepiórki, perlice domowe, kuropatwy, czy indyki. W związku z tym podjęliśmy decyzję o przygotowaniu dodatkowej grupy produktów OVIGOR BIRDS dedykowanej właśnie ptakom ozdobnym.

Hodowcy coraz częściej poszukują naturalnie czystych, ekologicznych środków żywienia dla swych pupili. Firma OVIGOR jest liderem we wdrażaniu takich, bliskich naturze, metod karmienia. W swej ofercie proponujemy całą gamę preparatów pochodzenia roślinnego, które stanowią doskonałe wsparcie dla hodowców w dążeniach do doskonałych wyników w hodowli. Dziś już nie tylko w kraju i państwa EU została doceniona ich najwyższa jakość. Słowa uznania dla produktów OVIGOR płyną również z hodowli w państwach Ameryki, Azji i Afryki.

Error in ovigor.eu account. API error: Tried accessing nonexisting field (comments_count) on node type (Media)
Grupa OVIGOR Sp. z o.o. © 2023